AR-GE Yeteneklerimiz

Tamamı yerli mühendisler tarafından geliştirilen ürünlerimiz, güvenliğinizi sağlarken hayatınızı kolaylaştırıyor.

Geleceği Şekillendirmek İçin Çalışıyoruz

Yazılım AR-GE
Yazılım AR-GE

Yenilikçi ve güncel yazılım teknolojilerini kullanarak masaüstü, web ve mobil platformlarda kullanılan ürünlerimizi geliştirirken aynı zamanda cihazlarımızda kullanılan gömülü sistemleri de üretiyor, inovasyon stratejimizi hızlanarak geliştiriyoruz.

Tasarım AR-GE
Tasarım AR-GE

Yenilikçi fikirlerimizi endüstriyel tasarımlarımızla hayata geçiriyoruz. Konsept tasarım aşamasından fiziksel üretim aşamasına kadar her bir detayı tek tek tasarlıyor, planlıyor ve üretiyoruz. Kurşun kalemle başlayan tasarım serüvenimiz, seri üretime kadar devam ediyor.

Donanım AR-GE
Donanım AR-GE

Yeni teknolojileri kalıcı bir şekilde kullanılabilir kılmak için yazılımı ve tasarımı, yenilikçi donanımlarımız ile birleştiriyoruz. Elektronik tasarımlarımızı, endüstriyel tasarımlarımız ve yazılımlarımızı, "on-the-shelf" - "rafta hazır ticari ürün" haline getiriyoruz.

Yerli Üretim Gücünü
Arkamıza Aldık

Geniş ve uzman mühendis ekibimizle, tamamen yerli üretim felsefesini benimsemiş, yabancı kaynaklara mahkum olmadan ülkeye katma değer sağlamak amacıyla, ilk kurulduğumuz günden bu yana biyometrik geçiş kontrol ürünlerimiz başta olmak üzere tüm çözümlerimiz üzerinde araştırma ve geliştirme faaliyetlerini kararlılıkla yürütüyoruz.

Güvenliğin her alanda, her sektörde ve her ortamda oldukça önemli olduğunun farkındayız. Bu nedenle hem yazılım hem de donanım alanında yürüttüğümüz ve ihtiyaçları tam olarak karşılayacak ürünleri geliştirme faaliyetlerimizin tümünü, hiçbir şekilde dışarıya bağımlı olmayacak şekilde, Ones Technology çatısı altında birleştiriyoruz.

Emeğimizi ve Ürünlerimizi Dünya İle Paylaşıyoruz

Geçmişte edindiği her deneyimi, geleceğe ışık tutacak yenilikler olarak sunan Ones Technology ailesi, en güncel olanı, en güvenli şekilde kitlelerin kullanımına sunuyor.

AR-GE ve Üretim Tesisleri’nde hayata geçirdiği güvenlik sistemleri ile Ones Technology,  pazarda “yol gösterici” konumuna yerleşerek biyometrik geçiş sistemleri alanında öncü olmanın gururunu yaşıyor. Tecrübemizi, güvenliğinizi sağlayacak katma değer sahibi ürünlere çevirmek için her gün daha fazla gelişerek, ürettiğimiz donanımlarımızı yazılımlarımız ile zenginleştiriyor ve biyometrik güvenlik çözümleri olarak kullanıma sunuyoruz.

Sahip olduğumuz gücümüzü, uzman mühendis ekibimizden alıyoruz. Bu sayede, dünya standartlarında ürettiğimiz dijital ürünlerimizle Türkiye piyasasındaki en büyük güç olma özelliğini de taşıyoruz. Endüstri 4.0 kapsamında geliştirdiğimiz üretim ve test aşamalarımız sayesinde, ürünlerimiz sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok noktasında güvenle kullanıcılara hizmet ediyor. Emeğimizi ve ürünlerimizi dünya ile paylaşıyoruz.

© 2023 Ones Technology