Geleceğin Teknolojilerine Katkı Sunmak İçin Sürekli Çalışıyoruz!

Geleceğe yönelik yatırımlar cesaretli adımlar ister. 2008 yılında kurulan Ones Technology, ilk günden bu yana gelecek için tasarlayan, edindiği tüm bilgileri ihtiyaç duyulan özelliklerde dijital teknolojilerle buluşturan faaliyetleri sayesinde, yurt içi ve yurt dışında biyometrik doğrulama ve güvenlik sektöründe kendinden söz ettirmeyi başarmıştır.

Biz Kimiz?

Ones Technology Ankara / Türkiye’de yazılım ve donanım ürünleri geliştiren bir teknoloji şirketidir.

2008 yılında bir bilgisayar mühendisi, bir elektronik mühendisi ve bir işletmeci tarafından Bahçelievler’de bir öğrenci evinin salonunda kurulmuştur. Başlangıçta medikal sektörünün ihtiyaç duyduğu yazılım ve donanım ürünlerini tasarlamak için yola çıkan ekip, sektörel ihtiyaçları analiz ederek “biyometrik güvenlik” ve “yazılım güvenliği” alanında ürünler geliştirmeye başlamıştır.

Yazılımlarının ihtiyaç duyduğu donanımları -diğer firmalar gibi- öncelikle yurt dışı ve diğer fason üreticilerden temin etmeye çalışan Ones Technology, bu vizyonun yeterli gelmediğini görerek 2012-2014 yılları arasında 2 yıllık bir donanım AR-GE ve ÜR-GE’si sonucunda kendi donanımlarını üretebilir hale gelmiştir.

Günümüzde biyometrik ve yazılım tabanlı güvenlik çözümleri, fiziki geçiş kontrol ve diğer biyometrik teknolojiler alanında donanım ve yazılım geliştirip üretebilen Ones Technology, kurulduğu günden bu yana elde ettiği bilgi birikimi ile hem yurt içinde hem de yurt dışında biyometrik teknolojilerinin insanlarla buluşturulmasına öncülük etmektedir.

Biyometrik Güvenlik Çözümleri Artık Aramızda

Gelişen yeni teknolojiler ile birlikte güvenlik çözümleri alanındaki ihtiyacı tamamen yurt içindeki kaynaklar ile karşılamaya yönelik attığı adımlar sayesinde Ones Technology, kamu kurumları ve özel sektör için ürettiği biyometrik güvenlik donanımları, biyometrik güvenlik yazılımları ve diğer güvenlik ürünlerini toplum hayatına kazandırmıştır.