Hakkımızda

Yüksek teknolojiye sahip, yazılım güvenliği, biyometrik güvenlik ve geçiş kontrol çözümleri üretiyoruz.

Geleceğin Teknolojilerine Katkı Sunmak İçin Sürekli Çalışıyoruz!

Geleceğe yönelik yatırımlar cesaretli adımlar ister. 2008 yılında kurulan Ones Technology, ilk günden bu yana gelecek için tasarlayan, edindiği tüm bilgileri ihtiyaç duyulan özelliklerde dijital teknolojilerle buluşturan faaliyetleri sayesinde, yurt içi ve yurt dışında biyometrik doğrulama ve güvenlik sektöründe kendinden söz ettirmeyi başarmıştır. 2013 tarihinde geçiş kontrol ve biyometrik kimlik doğrulama sistemlerinin, yazılım ve donanımlarını tasarlamak, geliştirmek, ve üretmek amacıyla BioAffix markası tescillenmiştir.

Biz Kimiz?

Ones Technology Ankara / Türkiye’de yazılım ve donanım ürünleri geliştiren bir teknoloji şirketidir.

2008 yılında medikal sektörünün ihtiyaç duyduğu yazılım ve donanım ürünlerini tasarlamak için yola çıkan ekip, sektörel ihtiyaçları analiz ederek “biyometrik güvenlik” ve “yazılım güvenliği” alanında ürünler geliştirmeye başlamıştır.

Yazılımlarının ihtiyaç duyduğu donanımları -diğer firmalar gibi- öncelikle yurt dışı ve diğer fason üreticilerden temin etmeye çalışan Ones Technology, bu vizyonun yeterli gelmediğini görerek 2012-2014 yılları arasında 2 yıllık bir donanım AR-GE ve ÜR-GE’si sonucunda kendi donanımlarını üretebilir hale gelmiştir.

Günümüzde biyometrik ve yazılım tabanlı güvenlik çözümleri, fiziki geçiş kontrol ve diğer biyometrik teknolojiler alanında donanım ve yazılım geliştirip üretebilen Ones Technology, kurulduğu günden bu yana elde ettiği bilgi birikimi ile hem yurt içinde hem de yurt dışında biyometrik teknolojilerinin insanlarla buluşturulmasına öncülük etmektedir.

Biyometrik Güvenlik Çözümleri Artık Aramızda

BioAffix ürün ailesinde yer alan cihazların birbiriyle iletişim ve koordinasyonunu sağlayan gelişmiş modüllerle sektörde öne çıkan Ones Technology, bir taraftan biyometrik verilerin güvenli ve hızlı şekilde işlenmesine odaklanırken diğer yandan pandemiyle birlikte değişen yaşam normlarına uygun olarak kullanıcı dostu, teması sıfıra indiren yenilikçi erişim çözümleri geliştirmektedir. Güvenli giriş-çıkış cihazlarıyla tüm sistemlerin entegrasyonunu kolaylaştırırken, mobil ve masaüstü uygulama çözümleriyle de müşterilerine tek noktadan kontrol imkanı sağlamaktadır.

Ones Technology’nin tescilli markası olan BioAffix, hastanelerden devlet kurumlarına, özel kuruluşlardan nüfus ve vatandaşlık hizmetlerine kadar geniş bir yelpazede, geliştirdiği yüzü aşkın cihaz ve yazılımla hizmet vermektedir. Ones Technology, tasarım tescilleri, faydalı modeller ve patentlerle sektöründe standartları yakalayan yenilikçi yaklaşımı ve sektördeki lider konumuyla güvenlik teknolojilerine yön veren önemli bir aktör olmaya devam etmektedir.

Gelişen yeni teknolojiler ile birlikte güvenlik çözümleri alanındaki ihtiyacı tamamen yurt içindeki kaynaklar ile karşılamaya yönelik attığı adımlar sayesinde Ones Technology, kamu kurumları ve özel sektör için ürettiği biyometrik güvenlik donanımları, biyometrik güvenlik yazılımları ve diğer güvenlik ürünlerini toplum hayatına kazandırmıştır.

2008 yılında Ankara'da kurulan Ones Technology'nin yenilikçi güvenlik ürünleri alanında, kuruluşundan itibaren Türkiye'deki lider konumuna gelene kadar geçen tarihsel sürecini inceleyin.

Ones Technology logosu, kırmızı ve gri tonların muhteşem uyumunu yansıtmaktadır. Genç ve dinamik yapısını yansıtan bu renkler, logonun geleceğe dönük sembolizmini vurgulamaktadır.
2008
Ones Technology Kuruldu

Ones Technology 2008 yılında Ankara'nın Bahçelievler semtinde yer alan bir binanın giriş katında kuruldu.

2011
SGK Biyometrik Kimlik Doğrulama Sistemi Tasarlandı

SGK (Sosyal Sigortalar Kurumu) tarafından, sağlık sunucularında kullanılan ve halen aktif olarak hizmete devam eden avuç içi damar izi tabanlı biyometrik kimlik doğrulama sistemi geliştirildi.

2012
BioAffix WinLogon Geliştirildi

Kişiye ait biyometrik kimlik ile Windows işletim sisteminde oturum açma imkanı sunan BioAffix WinLogon geliştirildi.

2012
İlk Donanım Ar-Ge
Faaliyeti Başladı

Ones Technology bünyesinde yer alan ve tamamı Türk mühendislerden oluşan mühendis ekibi ile katma değeri yüksek, biyometrik ve güvenlik alanındaki diğer teknolojiler ile rekabet edilebilecek ürünler geliştirmek için AR-GE faaliyetlerine başladı.

2013
Ones Technology Faaliyetlerini Teknoloji Geliştirme Bölgesi'nde Sürdürmeye Başladı

Ones Technolgoy, Ankara Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi'ne taşınarak üretim ve AR-GE faaliyetlerini burada yürütmeye başladı.

2013
BioAffix AppLogon Geliştirildi

Uygulamalara entegre edilebilen biyometrik kimlik doğrulama uygulaması BioAffix AppLogon geliştirildi.

2014
BioAffix Gate Geliştirildi

Ones Technology tarafından üretilen ilk donanım olma özelliğine sahip olan ve günümüzde, geliştirilen diğer versiyonları halen birçok yerde kullanılan BioAffix Gate'in ilk adımları atıldı.

2016
BioAffix Gate Extreme Üretilmeye Başlandı

BioAffix ürün ailesinin amiral gemisi olan BioAffix Gate Extreme, iki senelik AR-GE faaliyetleri sonrasında üretilmeye başlandı.

2016
BioAffix CardReader Turnstile Üretilmeye Başlandı

Turnikelere entegre edilebilen ve harici olarak kullanılmak için tasarlanmış temassiz kart okuyucu BioAffix CardReader Turnstile üretilmeye başlandı.

2017
BioAffix Gate Force Üretilmeye Başlandı

Tüm biyometrik tiplerini destekleyen ve bilinen tüm akıllı kart tiplerini okuyabilen BioAffix Gate Force, iki senelik AR-GE çalışmasının ardından üretilmeye başlandı.

2018
Ones Technology İlk İhracatını Gerçekleştirdi

Ones Technology tarafından 2016 yılında üretilmeye başlanan BioAffix Gate Force, Türkiye sınırlarını aşarak Avrupa'ya ihraç edildi.

2018
BioAffix CardReader Ürün Ailesi Üretilmeye Başlandı

BioAffix CardReader Turnstile'dan sonra, BioAffix CardReader ürün ailesinin yeni üyeleri BioAffix CardReader Desktop, BioAffix CardReader Touch ve BioAffix CardReader Wall ürünleri, AR-GE aşamalarının tamamlanması ile üretilmeye başlandı.

2019
Veri Merkezleri İçin Güvenlik Çözümü Tasarlandı

Veri merkezlerinde yüksek güvenlik sağlamak için tasarlanmış BioAffix Gate Extreme ve BioAffix Secure I/O ile birlikte tasarlanan BioAffix veri merkezi güvenlik çözümü tasarlandı.

2020
BioAffix Gate Force Mini Üretilmeye Başlandı

Güvenlik ihtiyaçlarını karşılamak için yeniden tasarlanan BioAffix Gate Force Mini, bir yıllık AR-GE sürecinden sonrasında üretilmeye başlandı.

2021
BioAffix Gate Handheld Üretildi

Zorlu koşullarda çalışması için tasarlanmış taşınabilir temassız kart okuyucu BioAffix Gate Handheld üretildi.

2022
CIPURSE Destekli Yeni Kart Okuyucu Üretildi

TÜBİTAK CIPURSE destekli ve dahili SAM modüllü yeni BioAffix CardReader Wall üretildi

2023
BioAffix Gate Vision Geliştirildi

Derinlik algılıyıcı ve kızılötesi sensöre sahip 3 boyutlu biyometrik geçiş kontrol cihazı BioAffix Gate Vision geliştirildi

© 2023 Ones Technology