Biyometrik Windows Oturum
Açma Uygulaması

Biyometrik Windows Oturum 
Açma Uygulaması

BioAffix WinLogon Nedir?

BioAffix WinLogon, Microsoft Windows işletim sisteminde oturum açma ihtiyacı duyduğunuz
her noktada size şifresiz biyometrik kimlik doğrulama güvenliği sağlar.

Kullanıcıların şifre bilgisi hatırlamasına gerek yok. Hızlı ve kolay bir şekilde biyometrik ile oturum açabilirler.

Biyometrik veriler kopyalanamadığı için yetkisiz oturum açma işlemleri gerçekleştirilemez.

Kolay ve kullanışlı entegrasyon arayüzleri ile kolay bir şekilde entegre edilerek kullanıma hazır hale gelir.

Biyometrik Kimlik İle Windows Oturumu Açma

BioAffix WinLogon, Windows işletim sisteminde oturum açma işlemlerinde, şifre bilgisini ortadan kaldırarak daha güvenli oturum açmanızı sağlar. Şifre ile giriş işlemlerinde meydana gelen hız ve güvenlik sorunlarını ortadan kaldırır. Biyometrik verinin kopyalanamaması sayesinde yetkisiz girişler kesin olarak engellenir.

Biyometrik Kimlik İle Uzak Masaüstü Bağlantısı

BioAffix WinLogon ile Windows işletim sistemini kullanarak yapacağınız uzak masaüstü bağlantısında, şifre bilgisini ortadan kaldırarak biyometrik  kimlik bilginizle giriş yapabilirsiniz. Bu sayede uzak masaüstü bağlantısında, meydana gelebilecek olası bir yetkisiz işlemi engelleyebilirsiniz.

Biyometrik Kimlik İle VPN Bağlantısı

VPN bağlantısı için yapacağınız oturum açma işlemleri için, biyometrik kimliğinizi kullanarak BioAffix WinLogon ile oturum açabilirsiniz. Biyometrik kimlik bilginiz sayesinde, şifre bilgisini ortadan kaldırarak VPN bağlantılarınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz. Biyometrik kimliğinizle gerçekleştirdiğiniz VPN bağlantılarınıza yetkisiz kişiler tarafından asla erişim sağlanamaz.

Farklı Kullanıcı Olarak Çalıştır

Windows işletim sistemi üzerinde “Farklı Kullanıcı Olarak Çalıştır” özelliğini kullanmak için yapacağınız doğrulama işlemini, BioAffix WinLogon’u kullanarak biyometrik kimliğinizle yapabilirsiniz. Şifre kullanma ihtiyacını ortadan kaldıran biyometrik kimlik bilgisi sayesinde, kullanıcıya özel olan biyometrik veri, şifre bilgisi gibi kopyalanamadığı için oturum açma işlemlerinizi üst düzey güvenlik altyapısında gerçekleştirebilirsiniz.

BioAffix WinLogon Nasıl Çalışır?

Hızlı ve Kolay kurulum özelliklerini keşfedin!