Entegrasyon Yetenekleri ile BioAffix OneServer Karşınızda

Gelişmiş senkronizasyon özellikleri BioAffix OneServer’ın her altyapı için uygun hale getirir

BioAffix-Management-Entegration-Ability-LDAP-Icon.png

BioAffix ürün ailesine ait cihazları, ihtiyaçlarınıza dahilinde, BioAffix OneServer ile senkronizasyon bağlantısı sağlayarak istediğiniz sayıda cihazı aktif bir şekilde kullanabilirsiniz.

BioAffix-Management-Entegration-Ability-Database-Icon.png

BioAffix OneServer’ın sahip olduğu gelişmiş entegrasyon yeteneği ile Active Directory, Web Servis, SYSLOG ve veritabanları ile kolaylıkla entegre edilebilir.

BioAffix-Management-Entegration-Ability-Web-Service-Icon.png

BioAffix OneServer’ın gelişmiş arayüzü sayesinde üzerinde bağlı olan tüm BioAffix ürünlerini ayrı ayrı modüller halinde yöneterek her cihazı özel şekilde konfigüre edebilirsiniz.

BioAffix-OneServer-Card-Reader-Module

BioAffix OneServer’ın Wiegand ve OSDP V2 desteği sayesinde istediğiniz tip manyetik kartları tanımlayarak kullanabilirsiniz.

Özel
Senkronizasyon

Organizasyonunuzda mevcut olarak kullandığınız ERP yazılımı ve geçiş kontrol sistemlerine entegrasyon sağlayarak aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede mevcut altyapınızda hiçbir değişiklik yapmadan BioAffix OneServer’ı kullanabilirsiniz.

BioAffix OneServer’ın gelişmiş arayüzü sayesinde, üzerinde bağlı olan tüm BioAffix ürünlerini ayrı ayrı modüller halinde yönetmenize olanak sağlar. Bu sayede her bir cihaz için ayrı şekilde ayar yapabilirsiniz.

 

BioAffix OneServer, üzerinde işlem yaptığı tüm veritabanları için “Zamanlanmış Yedekleme Görevleri” oluşturarak olası bir veri kaybını önler. Aktif bir kullanıcı olmasa dahi BioAffix OneServer çalıştığı sürece veritabanı yedekleme işlemlerini otomatik olarak yürütecektir.

Organizasyonunuzda yer alan avuç içi damar izi, yüz, parmak izi, iris ve bilinen diğer tüm biyometrik teknolojiler ile BioAffix OneServer aktif bir şekilde çalışabilir.

 

API
Yönetimi

BioAffix OneServer’ın web servis API desteği sayesinde, BioAffix OneServer’ın sahip olduğu tüm özellikleri web ve masaüstü ortamlarında kullanabilir ve yönetebilirsiniz.

Wiegand
Yönetimi

BioAffix OneServer’ın Wiegand yönetim özelliği sayesinde, diğer geçiş kontrol cihazları ile iletişim kurabilir. Bu sayede mevcut altyapınızda hiçbir değişiklik yapmadan BioAffix OneServer’ı kullanabilirsiniz.