Yüksek Güvenlikli Merkezi Kimlik Doğrulama Sunucusu

Bilinen tüm saldırılara karşı güvenlik sağlayan BioAffix OneServer ile verileriniz daima güvende

BioAffix® OneServer Nedir?

Tüm BioAffix ürün ailesi için kullanılan ve cihazların veritabanı ile gerçekleştireceği iletişimi, çift katmanlı SSL tüneli ve Mul-Sec iletişim protokolü ile destekleyerek gerçekleştiren üst düzey güvenlikli merkezi kimlik doğrulama yazılımıdır.

Tüm Biyometrik Teknolojileri Destekler

BioAffix OneServer avuç içi damar izi, parmak izi, parmak damar izi, yüz tanıma ve iris tanıma gibi biyometrik teknolojiler ile birlikte çalışabilir.

Zamanlanmış
Görevler

BioAffix OneServer’ın zamanlanabilir görevleri sayesinde rutin işlemlerinizin otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz. Veritabanı yedekleme, log yedekleme ve daha fazlası birçok yönetimsel işlemi, zamanlanmış görevler sayesinde otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmiş Veritabanı Yönetimi

BioAffix OneServer’ın HSM (Hardware Security Module) güvenlik teknolojisi ile donatılmış veritabanı yönetim özellikleri sayesinde yedekleme ve geri yükleme işlemleri yapabilir, veritabanı loglarını kontrol edebilir ve raporlar üretebilirsiniz.

Planlı Veritabanı Yedekleme

BioAffix OneServer’ın planlı veritabanı yedekleme özelliği sayesinde olası bir veri kaybı sorununu ortadan kaldırın. Belirleyeceğiniz aralıklarda BioAffix OneServer’ın alacağı veritabanı yedekleri ile tüm bilgilere hakim olun.

Kart Okuyucu
Yönetimi

BioAffix ürün ailesine ait kart okuyucu cihazları, BioAffix OneServer ile yönetebilirsiniz. Mevcut akıllı kart yapınızı BioAffix OneServer’a tanımlayarak, temassız akıllı kart altyapınızı aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

BioAffix® OneServer'ın Güvenlik Özelliklerini Keşfedin

Yüksek güvenlikli yönetimsel özelliklerine daha yakından bakın