Yüksek Güvenlikli Merkezi
Kimlik Doğrulama Sunucusu

Bilinen tüm saldırılara karşı güvenlik sağlayan BioAffix OneServer ile verileriniz daima güvende

BioAffix® OneServer Nedir?

Tüm BioAffix ürün ailesi için kullanılan ve cihazların veri tabanı ile gerçekleştireceği iletişimi, çift katmanlı SSL tüneli ve Mul-Sec iletişim protokolü ile destekleyerek gerçekleştiren üst düzey güvenlikli merkezi kimlik doğrulama yazılımıdır.

Tüm Biyometrik Teknolojileri Destekler

BioAffix OneServer avuç içi damar izi, parmak izi, parmak damar izi, yüz tanıma ve iris tanıma gibi biyometrik teknolojiler ile birlikte çalışabilir.

Zamanlanmış
Görevler

BioAffix OneServer’ın zamanlanabilir görevleri sayesinde rutin işlemlerinizin otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz. Veri tabanı yedekleme, log yedekleme ve daha fazlası gibi birçok yönetimsel işlemi, zamanlanmış görevler sayesinde otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmiş Veri Tabanı Yönetimi

BioAffix OneServer’ın HSM (Hardware Security Module) güvenlik teknolojisi ile donatılmış veri tabanı yönetim özellikleri sayesinde yedekleme ve geri yükleme işlemleri yapabilir, veri tabanı loglarını kontrol edebilir ve raporlar üretebilirsiniz.

Planlı Veri Tabanı Yedekleme

BioAffix OneServer’ın planlı veri tabanı yedekleme özelliği sayesinde olası bir veri kaybı sorununu ortadan kaldırın. Belirleyeceğiniz aralıklarda BioAffix OneServer’ın alacağı veri tabanı yedekleri ile tüm bilgilere hakim olun.

Kart Okuyucu
Yönetimi

BioAffix ürün ailesine ait kart okuyucu cihazları, BioAffix OneServer ile yönetebilirsiniz. Mevcut akıllı kart yapınızı BioAffix OneServer’a tanımlayarak, temassız akıllı kart altyapınızı aynı şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

BioAffix® OneServer'ın Güvenlik Özelliklerini Keşfedin

Yüksek güvenlikli yönetimsel özelliklerine daha yakından bakın