BioAffix Management'ın Yetenekleri İle Tanışmaya Hazır Olun

Kontrol Edin

Bir merkezi yönetim uygulaması olan BioAffix Management ile işletmenizde görev alan tüm kullanıcı yönetim işlemleri ve geçiş kontrol yönetim işlemlerini tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

Düzenleyin

BioAffix Management’ın kullanıcı arayüzü ile işletmenizde görev alan tüm kullanıcılara ait ekleme, düzenleme ve silme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Raporlayın

BioAffix Management ile tüm geçiş kontrol noktalarına ait geçiş kontrol işlemleri hakkında, sizin belirleyeceğiniz özel filtreler ile detaylı raporlar oluşturabilirsiniz.

Özelleştirilebilir Raporlama

BioAffix Management’in gelişmiş raporlama arayüzü ile kişiselleştirilmiş raporlar oluşturabilir ve yönetebilirisiniz. İhtiyacınız olan parametreleri belirleyrek hızlı ve kolay bir şekilde detaylı raporlar oluşturabilirsiniz.

Raporları E-Posta İle Takip Edin

BioAffix Management ile oluşturduğunuz tüm raporlar, belirleyeceğiniz yetkili kullanıcılara e-posta ile gönderilir. Bu sayede mobil cihazınızdan istediğiniz anda oluşturulan raporları kontrol edebilirsiniz.

Organizasyonunuzun Güvenliği İçin Tasarlandı

Departmanları ve kullanıcıları yönetin, detaylı raporlar oluşturun. BioAffix Management’ın tüm yönetimsel özelliklerini keşfedin.

Organizasyonunuzdaki tüm geçiş işlemlerini merkezi yönetim uygulaması olan BioAffix Management ile yönetebilirsiniz.

Altyapınızı değiştirmeden BioAffix Management’ın üstün entegrasyon yeteneklerini kullanabilirsiniz.

BioAffix® Managemenet'ın Özelliklerini İnceleyin

Merkezi yönetim işlemlerinizi kolaylaştıracak özellikleri daha yakından inceleyin