Misyon & Vizyon

Misyon

Yenilikçi uygulamalar ile sektörü yönlendirmek, ülkemizin ve dünyanın ihtiyacı olan biyometri odaklı çözümleri, şirket değer, hedef ve stratejileri doğrultusunda, kaynakları en etkin şekilde kullanarak , hedef pazarlarda sürekli gelişerek ve büyüyerek sunmaktır.

Vizyon

Tüm kamu ve özel kuruluşların temel ihtiyacı olan güvenliği maksimum düzeyde sağlayarak, insan hayatını kolaylaştırmaya yönelik biyometrik teknolojilerde, ülkemizde ve dünyada çözüm sağlayan sayılı firmalar arasında yer almaktır.

Biyometrik teknolojilerin yeni bir çağın habercisi olduğu bilinciyle, dünyada bu teknolojilere katkı sağlayan, çözüm üreten bir Türk firması olma hedefiyle, günlük hayatımızı şekillendiren diğer teknolojiler ile entegrasyonu sağlayarak birçok ilke imza atmayı amaçlamaktadır.

Sağlık sektöründe “Dünyanın En Büyük Biyometrik Kimlik Doğrulama Projesinin” tüm tasarım, yazılım ve yönetimini yapan firmamız, dünya genelinde benzer konularda ihtiyaç duyan ülkelere mevcut çözümü geliştirerek sunmayı planlamaktadır.