BioAffix®
CardReader Touch


Dokunmatik Ekranlı ve Çift Antenli Temassız Kart Okuyucu

Numaratik dokunmatik ekranı, OSDP ve Wiegand altyapısı ile tüm temassız akıllı kartları okuma özelliğine sahip olan BioAffix CardReader Touch’ın özelliklerine inceleyin.

Tüm Akıllı Kart
Tiplerini Okuyabilir

Üzerinde yer alan çift anten sayesinde BioAffix CardReader Touch, tüm temassız akıllı kart tiplerini okuyabilir. MIFARE Classic, MIFARE DESfire ve HID iCLASS gibi yaygın olarak kullanılan kart tiplerini destekler. Bu sayede BioAffix CardReader Touch cihazını kullanmak için mevcut altyapınızı değiştirmenize gerek kalmaz.

PIN Girişi İçin
Dokunmatik Ekran

Üzerinde yer alan ve kullanıcıya ait PIN bilgisinin girilmesini sağlayan ekranı ile, doğrulama yapacak kullanıcı kartını ekrana okuttuktan sonra, sadece kişiye özel olan PIN bilgisini girerek geçiş işlemini gerçekleştirebilir. Bu sayede organizasyonunuzdaki güvenlik her zaman en üst seviyede olacaktır.

Kişiselleştirilebilir Tema Desteği

BioAffix CardReader Touch’un dokunmatik PIN ekranını kurumunuzun kurumsal renk ve logoları ile kişiselleştirerek kullanabilirsiniz.

BioAffix-Card-Reader-Touch-Theme

Yeni Nesil Protokol:
OSDP

Sahip olduğu OSDP (Open Supervised Device Protocol) desteği sayesinde erişim denetim altyapıları ile entegre olarak şifreli iletişim sağlayabilir.

BioAffix-CardReader-Wall-OSDP

Wiegand Entegrasyonu

Mevcut Wiegand bağlantı altyapınızı değiştirmeden BioAffix CardReader Touch ile geçiş denetim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Temassız Kart İle Güncelleme

Temassız akıllı kartlara yüklenen konfigrasyon dosyaları sayesinde BioAffix CardReader Touch’ı temassız bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

API
Desteği

BioAffix CardReader Touch’ınsahip olduğu API entegrasyon özelliği sayesinde diğer geçiş kontrol sistemleri ile entegre bir şekilde kullanılabilir. Bu sayede mevcut altyapınızı tamamen değiştirmenize gerek kalmadan BioAffix CardReader Touch’ın gelişmiş güvenlik özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Kolaylık Sağlayan Özellikler

BioAffix CardReader Touch’ın geçiş kontrol ve kimlik doğrulama işlemlerinde kolaylık sağlamak için geliştirilen özelliklerine daha yakından bakın.

BioAffix CardReader Touch’ın, geçiş kontrol işlemleri sırasında, gerçekleştirilen işleme göre kullanıcılara sesli geri bildirimlerde bulunabilir.

Sahip olduğu RGB renkli led ışığı sayesinde doğrulama ve geçiş işlemleri sırasında kullanıcıya geri bildirim verebilir.

Yüksek ve düşük frekanslı antenleri sayesinde BioAffix CardReader Touch, 10 cm mesafeye kadar temassız akıllı kartları başarılı bir şekilde okuyabilir.

BioAffix CardReader Touch'ın Teknik Özelliklerini Keşfedin

Yüksek verimlilik sağlayacak teknik özelliklerine daha yakından bakın.