Ones Technology tarafından geliştirilen BioAffix ürün ailesi cihazlarının tamamı artık Microsoft’un akış çizelgesi ve diyagram oluşturma yazılımı Visio ile kullanılabilecek. Bu sayede tüm kurulum ve entegrasyon süreçleri, bire bir ölçülerdeki BioAffix cihazları ve şemaları ile vektör tabanlı olarak oluşturulabilecek ve kullanıcılarla paylaşılabilecek.

Vektörel tabanı döngüsel şemalar, grafikler ve verilerin görselleştirilebildiği Microsoft Visio uygulamasında, tüm BioAffix ürün ailesi cihazlarını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Esnek yapısı sayesinde karmaşık bağlantıları ve diyagramları kolaylıkla anlaşılabilir hale getiren uygulama sayesinde Ones Technology, kurumsal müşteriler ile gerçekleştirilen entegrasyon ve kurulum aşamalarında zamandan tasarruf ederken hata payını da en aza indirmeyi hedefliyor. Ayrıca sahip olduğu canlı verileri grafiksel olarak gösterme özelliği sayesinde Excel ve Access gibi harici veritabanları ile çalışabilir.

BioAffix ürünleri Visio çizim dosyalarına sahip olmak için lütfen BioAffix Müşteri Destek Merkezi [email protected] ile iletişime geçiniz.