BioAffix® Secure I/O V3

Yeni Nesil Güvenli İletişim Modülü BioAffix kimlik doğrulama ürün ailesi donanımlarına giriş/çıkış özelliği kazandıran ve kontak alabilen cihazları kontrol edebilen güvenli iletişim modülüdür

f_img
f_img
f_img

Güvenlik Kontrolünüz Altında

BioAffix Secure I/O V3’ün üzerinde yer alan 8 giriş ve 8 çıkış ile dilediğiniz tüm kontak alabilen cihazları kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda 16 adet Secure I/O V3’ü paralel bağlayarak, 128 giriş / 128 çıkışa kadar kontrolü tek bir noktadan yapabilirsiniz.

Şifreli İletişim

BioAffix Gate cihazları ve BioAffix Secure I/O V3 arasındaki şifreli iletişim protokolü sayesinde, cihazın çıkartılması, yerine başka bir cihazın takılması, iletişimin harici cihazlar ile dinlenmesi gibi tüm saldırı çeşitlerine karşı güvenli bir çalışma sunar.

Akıllı Kontrol Paneli

BioAffix Management yönetim yazılımı sayesinde tüm giriş ve çıkışları tek bir arayüz ile kontrol edilebilir.

Kısa Devre Koruması

BioAffix Secure I/O V3 cihazının çift güç kaynağı sayesinde kendisinden beslenen cihazlarda meydana gelebilecek kısa devrelere karşı korumalıdır.

BioAffix Secure I/O V3’ün
Kullanım Alanları

BioAffix Secure I/O V3, kuru kontak alabilen tüm cihazlar ile güvenli bir şekilde çalışabilir. Bu sayede geniş kullanım ile ihtiyacınız olan birçok alanda güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartır.

Aktivite İş Akışları İle Kolay Konfigürasyon

BioAffix Gate ürünlerine bağlanabilen BioAffix Secure I/O V3 cihazını, BioAffix ürünlerinin merkezi yönetim uygulaması olan BioAffix Management ile kontrol edebilirsiniz. 

Organizasyonunuzun ihtiyaçları kapsamında oluşturacağınız aktivite iş akışları sayesinde tüm giriş ve çıkış işlemlerini konfigure edebilirsiniz.

8 Giriş ve 8 Çıkış İle Çevresel Cihazları Yönetin

Üzerinde yer alan 8 adet giriş ve 8 adet çıkış sayesinde, kuru kontak ile çalışabilen tüm cihazlar kontrol edilebilir. Bu sayede organizasyonunuzda ihtiyacınız olan alanlardaki cihazları BioAffix Secure I/O V3 ile istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

Kısa Devre Koruması İle Daima Güvende Kalın

BioAffix Secure I/O V3 cihazı, üzerinde yer alan çift güç kaynağı sayesinde, kendisinden beslenen cihazlarda meydana gelebilecek kısa devrelere karşı korumalıdır. Bu sayede dışarıdan meydana gelebilecek sabotaj işlemleri engellenebilir.

Akıllı Kontrol Paneli İle Merkezi Yönetim

BioAffix Management merkezi yönetim uygulaması sayesinde, BioAffix Secure I/O V3’ün sahip olduğu tüm giriş ve çıkışları tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

BioAffix Secure I/O V3'ün Teknik Özelliklerini Keşfedin

Gelişmiş donanım mimarisine sahip teknik özelliklerine daha yakından bakın

İlgili Ürünler

BioAffix Secure I/O V3 ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Geçiş Kontrol