BioAffix® Secure I/O Slim
<span style?="font-size:10px;">Güvenli İletişim Modülü</span>

BioAffix® Secure I/O Slim
Güvenli İletişim Modülü

BioAffix® kimlik doğrulama ürün ailesi donanımlarına giriş/çıkış özelliği kazandıran ve kontak alabilen cihazları kontrol edebilen, özellikle veri merkezlerinin ihtiyaç duyduğu kabinet güvenliği için geliştirilmiş güvenli iletişim modülüdür.

Kabinet Güvenliği Kontrolünüz Altında
Veri merkezleri, BioAffix Ürün Ailesi ile uçtan uca güvenli!

BioAffix-Secure-IO-Slim-Data-Center

BioAffix Secure I/O Slim’in üzerinde yer alan 8 giriş ve 8 çıkış ile dilediğiniz tüm kontak alabilen cihazları kontrol edebilirsiniz. Aynı zamanda 16 adet Secure I/O Slim’i paralel bağlayarak, 128 giriş / 128 çıkışa kadar kontrolü tek bir noktadan yapabilirsiniz.

1U yüksekliğinde kabinet montajına uygun yapısı sayesinde, kabinetin kontrolünü güvenli alandaki iletişim modülüne bırakabilir, BioAffix ürün ailesinin yetenekleri ile kullanıcı bazlı yetkilendirmeyi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Şifreli İletişim

BioAffix Gate cihazları ve BioAffix Secure I/O Slim arasındaki şifreli iletişim protokolü sayesinde, cihazın çıkartılması, yerine başka bir cihazın takılması, iletişimin harici cihazlar ile dinlenmesi gibi tüm saldırı çeşitlerine karşı güvenli bir çalışma sunar.

Akıllı Kontrol Paneli

BioAffix Management yönetim yazılımı sayesinde tüm giriş ve çıkışları tek bir arayüz ile kontrol edilebilir.

Kısa Devre Koruması

BioAffix Secure I/O Slim cihazının harici güç kaynağı sayesinde kendisinden beslenen cihazlarda meydana gelebilecek kısa devrelere karşı korumalıdır.

Kabinet Kapaklarını Yönetin

Kabinet güvenliği için özel geliştirilen BioAffix Secure I/O Slim Üzerinde yer alan 8 adet giriş ve 8 adet çıkış sayesinde, bir kabinet üzerindeki tüm alanları kontrol edebilir. İzleme özelliği sayesinde kabinet kapaklarının açık kaldığı bilgisini alabilirsiniz.

BioAffix Secure I/O Slim'in
Kullanım Alanları

BioAffix Secure I/O Slim kuru kontak alabilen tüm cihazlar ile güvenli bir şekilde çalışabilir. Bu sayede geniş kullanım ile ihtiyacınız olan birçok alanda güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartır.

Kapılar

Turnikeler

Butonlar

Manyetik Kilitler

Kabinetler

İzleme Kontakları

Sensörler

Alarmlar

Aktivite İş Akışları İle Kolay Konfigürasyon

BioAffix Gate ürünlerine bağlanabilen BioAffix Secure I/O Slim cihazını, BioAffix ürünlerinin merkezi yönetim uygulaması olan BioAffix Management ile kontrol edebilirsiniz. 

Organizasyonunuzun ihtiyaçları kapsamında oluşturacağınız aktivite iş akışları sayesinde tüm giriş ve çıkış işlemlşerini konfigure edebilirsiniz.

8 Giriş ve 8 Çıkış İle Çevresel Cihazları Yönetin

Üzerinde yer alan 8 adet giriş ve 8 adet çıkış sayesinde, kuru kontak ile çalışabilen tüm cihazlar kontrol edilebilir. Bu sayede organizasyonunuzda ihtiyacınız olan alanlardaki cihazları BioAffix Secure I/O Slim ile istediğiniz şekilde yönetebilirsiniz.

Akıllı Kontrol Paneli İle Merkezi Yönetim

BioAffix Management merkezi yönetim uygulaması sayesinde, BioAffix Secure I/O Slim’in sahip olduğu tüm giriş ve çıkışları tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

BioAffix Secure I/O Slim'in Teknik Özelliklerini Keşfedin

Gelişmiş donanım mimarisine sahip teknik özelliklerine daha yakından bakın

İlgili Ürünler

BioAffix Secure I/O Slim ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Geçiş Kontrol