BioAffix®
HealthCare

Avuç İçi Damar İzi Biyometrik
Kimlik Doğrulama Sistemi


Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Sigortalar Kurumu Avuç İçi Biyometrik Doğrulama Sistemi BioAffix HealthCare ile tanışın.

BioAffix® HealthCare Nedir?

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun sağlıkta suistimallerin ve usulsüzlüklerin önüne geçmek için başlattığı avuç içi damar izi tabanlı biyometrik kimlik doğrulama sistemidir.

BioAffix HealthCare Nedir?

BioAffix® HealthCare Başarı İstatistiği

Ones Technology tarafından Fujitsu ile birlikte geliştirilen Türkiye Cumhuriyeti Sosyal Güvenlik Kurumu Avuç İçi Damar İzi Biyometrik Kimlik Doğrulama Sistemi, 2011 yılından beri Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına kesintisiz ve güvenilir bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

0
Kayıtlı Vatandaş
0
Biyometrik Doğrulama
0
Sağlık Kuruluşu
0
BioAffix HealthCare Cihazı

Sigortalı Vatandaşların %90.3’ü Kayıt Altında

200 Milyondan Fazla Doğrulama

2011 yılından beri sorunsuz çalışan ve özel hastanelerin en çok tercih ettiği biyometrik kimlik doğrulama cihazı.

Yolsuzlukların Engellenmesi

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun maruz kaldığı kayıp ve kaçakların engellenmesinde büyük rol oynayan BioAffix HealthCare sistemi ile milyonlarca vatandaşın biyometrik bilgisi kayıt altına alınarak usulsüzlüklerin önüne geçilmiştir.

Hızlı ve Güvenli Sağlık Hizmeti

BioAffix HealthCare’in gelişmiş teknolojik mimarisi sayesinde hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde sağlık hizmetlerinden yararlanabilir. BioAffix HealthCare sistemi ile yetkisiz kullanımlar engellenmektedir.

Her 10 Kişiden 9’unun
Biyometrik Verisi
Kayıt Altında

2018 yılının Eylül ayından itibaren 42 milyon kişiden fazla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının avuç içi biyometrik kaydı başarılı bir şekilde kayıt edildi. 7 yılı aşkın süredir sorunsuz bir şekilde çalışan BioAffix HealthCare sistemi ile, sağlık sunucularına başvuran vatandaşlarımızın %90.3’ü sorunsuz bir şekilde biyometrik kimlik bilgileri ile sağlık hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

42 M+

Kayıtlı Avuç İçi Damar İzi Biyometrik Verisi

90%

Başarılı Biyometrik Veri Doğrulama

Haberler