BioAffix®
CardReader Wall

Çift Antenli Temassız Kart Okuyucu

OSDP ve Wiegand altyapısı ile tüm temassız akıllı kartları okuma özelliğine sahip olan BioAffix CardReader Wall’un özelliklerini inceleyin.

Tüm Akıllı Kart
Tiplerini Okuyabilir

Üzerinde yer alan çift anten sayesinde BioAffix CardReader Wall tüm temassız akıllı kart tiplerini okuyabilir. MIFARE Classic, MIFARE DESfire ve HID iCLASS gibi yaygın olarak kullanılan kart tiplerini destekler. Bu sayede BioAffix CardReader Wall cihazını kullanmak için mevcut altyapınızı değiştirmenize gerek kalmaz.

Yeni Nesil Protokol:
OSDP

Sahip olduğu OSDP (Open Supervised Device Protocol) desteği sayesinde erişim denetim altyapıları ile entegre olarak şifreli iletişim sağlayabilir.

BioAffix-Gate-Extreme-OSDP
BioAffix-Gate-Extreme-Wiegand

Wiegand Entegrasyonu

Mevcut Wiegand bağlantı altyapınızı değiştirmeden BioAffix CardReader Wall ile geçiş denetim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Temassız Kart İle Güncelleme

Temassız akıllı kartlara yüklenen konfigrasyon dosyaları sayesinde BioAffix CardReader Wall’u temassız bir şekilde güncelleyebilirsiniz.

API
Desteği

BioAffix CardReader Wall’un sahip olduğu API entegrasyon özelliği sayesinde diğer geçiş kontrol sistemleri ile entegre bir şekilde kullanılabilir. Bu sayede mevcut altyapınızı tamamen değiştirmenize gerek kalmadan BioAffix CardReader Wall’un gelişmiş güvenlik özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Kolaylık Sağlayan Özellikler

BioAffix CardReader Wall’un geçiş kontrol ve kimlik doğrulama işlemlerinde kolaylık sağlamak için geliştirilen özelliklerine daha yakından bakın.

BioAffix CardReader Wall, geçiş kontrol işlemleri sırasında, gerçekleştirilen işleme göre kullanıcılara sesli geri bildirimlerde bulunabilir.

Sahip olduğu RGB renkli led ışığı sayesinde doğrulama ve geçiş işlemleri sırasında kullanıcıya geri bildirim verebilir.

Yüksek ve düşük frekanslı antenleri sayesinde BioAffix CardReader Wall, 10 cm mesafeye kadar temassız akıllı kartları başarılı bir şekilde okuyabilir.

BioAffix CardReader Wall'un Teknik Özelliklerini Keşfedin

Yüksek verimlilik sağlayacak teknik özelliklerine daha yakından bakın.

İlgili Ürünler

BioAffix CardReader Wall ile birlikte kullanabileceğiniz ürünleri inceleyin

Geçiş Kontrol